עיצוב חדרי ילדים

חדרי ילדים מעוצבים - ציקיטס

אנחנו כבר יודעים איך כל זה מתחיל... מתחתנים, מגיעים ילדים קטנים שעושים אותנו כל כך מאושרים, נראה שהגשמתם את כל החלומות! אז זהו, שנישאר עוד חלום קטן, שנולד עם כל התהליך והוא למצוא רעיונות לעיצוב חדרי השינה לילדים.

 

מתחילה ההתלבטות איך לעצב את החדר של הנסיך או הנסיכה: בשחור או לבן? צבעוני או עדין? קלאסי או מודרני? יותר מידי אופציות.. לעצב בית שלם או רק חדר שינה לילדים הוא תהליך שדורש חשיבה, ארגון של הצרכים, התייחסות לחלל הקיים וכו'. אין ספק -  מאתגר, מתיש, מבלבל ואם לא מחשבים נכון גם יכול לצאת יקר מאוד.

 

מעצבים חדר, משפצים צריכים כיוון תתקשרו:  03-647-4038


♡ טיפים לעיצוב חדרי שינה לילדים ותינוקות ♡ 

  1. צובעים קירות בגוונים בהירים  - גם אם הצבע האהוב עליך הוא שחור, כי הוא מאוד מודרני עכשיו, אפשר להתאפק ולהשתמש בשחור רק בנקודות מסוימות לעיצוב גרפי מיוחד. לא לתת לשחור לשלוטצביעת הקיר תעשה מצבעים ידידותיים לסביבה / לחילופין בטפט ובדק שלא פולט גזים רעילים.
  2. תאורה  - חשוב לתכנן בצורה נכונה תאורה מלאכותית. לתאורה יש השפעה ישירה על מצב רוחנו ועל הצורך שלנו לשהות בחללתאורה מציפה, תמיד תזמין שהות גדולה יותר בחדר.
  3. וילונות - רצוי לדאוג לוילונות מבדים רכים, וילונות נשפכים מבדים דקים, וילון רך וקליל יעניק לחדר זרימה טבעית של אור, יעניקו לחדר מראה רך קליל וזורם. השתדלו להימנע מללביש וילונות עבים או בדים עם טקסטורות מרצדות על החלון בכדי לא ליצור עומס בחלל.
  4. איחסון  - זה הזמן להיפרד מדברים שלא בשימוש (בגדים, משחקים, צעצועים, ספרים וכו'). תרומה זה דבר נהדר, וזה הזמן להתחיל! המנעו מיחידות איחסון כגון כוורות, לאחסון צעצועים רצוי להשתמש במגירות עמוקות ורחבות או לחילופין מידוף רחב ועמוק.
  5. חשמל -  שקעי החשמל רצוי שיהיו בגובה סביר מהריצפה ולדאוג למכסי שקעים.
  6. ריהוט רהיטים גבוהים כמו ארון - מעולם לא להניח מול דלתריהוט שמיועד לשרת את הילד רצוי שיהיה בגובה שלו בהשג ידו.
  7. בחירת צבעים - לצבע יש השפעה חזקה וישירה על מצב הרוח של הילדים שלכם, לכן בעיניין הצבע חישבו היטב איזה צבעים מייצרים אצלכם שקט ורוגע, כי לצבע יש חלק ניכבד במלאכת העיצוב וההום סטיילינג, חשוב שלא ימאס, שלא יקטין את החדר, שלא יהיה מרצד, לכן עצה ממני כשאני מתלבטת בין שני גוונים תמיד אבחר לחללים קטנים גוון בהיר יותר

הידעתם? בצ'יקיטס תוכלו לקבל הדמייה של עיצוב חדר הילדים שלכם -חינם!!!

בואו לבחור איתנו צבעים, בדים, גדלים, והכל לפי מה שמתאים לכם ולעיצוב חדר הילדים שלכם. 

     

    

  

 לפניכם גלריות תמונות של חדרי ילדים ותינוקות מעוצבים: